Urodził się w roku, w którym w Polsce zaczęła się dokonywać transformacja systemowa oraz pojawił się niespotykany do tej pory rozwój gospodarczy. W swoim życiu też stawia na progres i ciągłe doskonalenie się.

Już jako nastolatek pracował dla ogólnopolskich mediów takich jak Angora, Polska The Times czy był jednym z najmłodszych reporterów kanałów informacyjnych TVP.

Jego drugim domem stała się Francja gdzie studiował na jednej z najbardziej prestiżowych uczelni École supérieure des sciences commerciales w Angers. Jest także absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Przez blisko 5 lat prowadził firmę PR & Marketing International, która pomagała w internacjonalizacji podmiotów z Polski i Francji. W ostatnim czasie relacje gospodarcze pomiędzy tymi państwami dynamiczne rozwijają się w wielu sektorach. Sukces firmy i jej klientów zapewniło odpowiednie zarządzanie projektami z naciskiem na znajomość różnic kulturowych.

Pracował także dla prywatnego amerykańskiego banku zarządzając jego relacjami z klientami, którymi są najbardziej prestiżowe instytucje finansowe ze Szwajcarii, Luksemburga oraz Francji.

Od ponad 3 lat mieszka w Lyon, gdzie odpowiada za rozwój zagraniczny Grupy ELCIA, która notowana jest na liście 100 największych firm programistycznych we Francji. Dynamicznie rozszerza grono klientów w kilkunastu krajach.

Uczestnik wielu międzynarodowych kongresów związanych z biznesem i wydarzeń powiązanych z sektorem MSP i Startupów.  Także wypowiada się w mediach jako specjalista od relacji francusko -polskich. Biegle włada 5 językami.