Fundator i Prezes Fundacji Optea, Przewodniczący Rady Nadzorczej iPRACUJZDALNIE.pl Sp. z o. o. i OPTEA Sp. z o. o., prawnik.

Posiada wieloletnie doświadczenie w dużych firmach na stanowiskach kierowniczych, gdzie odpowiadał za działy sprzedaży, finansów, marketingu, inwestycji i HR. Posiada umiejętność wdrażania i kontroli planów krótko-, średnio- i długoterminowych, potrafi również zarządzać dużymi zespołami ludzkimi i strategicznie zarządzać kapitałem ludzkim.

Główne osiągnięcia: tworzenie strategii firm i określanie misji firm, optymalizacja procesów biznesowych i ich realizacja, współtworzenie szkoleń i kursów dla działów HR prowadzonych przez najlepszych trenerów w Polsce, doświadczenie w podejmowaniu kluczowych decyzji w przedsiębiorstwach, wdrażanie nowych rozwiązań.

Autor wielu publikacji i panelista na licznych konferencjach związanych z zatrudnianiem i rekrutacją osób z niepełnosprawnościami z otwartego rynku pracy. W swojej pracy stawia na budowanie dobrych relacji z ludźmi. Jako absolwent Wydziału Prawa Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego w Lublinie oraz MBA wykorzystuje swoją wiedzę w budowaniu profesjonalnych relacji biznesowych.