Podsumowanie

-

Prelegenci

18-21
Sierpnia
2022
Gdańsk

Paweł Mes

Dyrektor zarządzający Sami Swoi 

Paulina Reade

Partner w Carter Jonas LLP 

Stephen Pound

MP - Ealing North 

Jarema Piekutowski

Główny ekspert ds. społecznych "Nowej Konfederacji" 

Anna Oszajca

Właścicielka agencji marketingowo-mediowej AnneCreates 

Agata Moczyńska

Założycielka firmy brokerskiej Hussaria Group Ltd 

Tomasz Lis

Współzałożyciel agencji turystycznej Bespoke Tour 

Adrian Kubicki

Consul General of the Republic of Poland in New York 

Sebastian Kowalski

Współwłaściciel i Dyrektor rodzinnej spółki POL-EKO-APARATURA 

Dorota Kowalska

Prawnik 

Łukasz Rzeczkowski

Członek Zarządu Polish City Club 

Krzysztof Sadecki

Publicysta, Redaktor Naczelny Businessman Today 

John Żyliński

Działacz polonijny i koneser sztuki 

Tomasz Wiśniewski

Działacz polonijny, Prezydent WPA, Prezes ABS 

Artur Tureczek

Redaktor Naczelny Travel.LovePoland 

Michał Tarnowski

Przewodniczący Stowarzyszenia Polskiego na Uniwersytecie Oksfordzkim 

Anna Stasiak-Apelska

Legal advisor, President of the Management Board of the Krakow Komedia Theater sp.z o.o. 

Marta Smith

Współtwórczyni "Kobiecej Strony Inwestowania" 

Piotr Sikora

Autor The Polish "Few" 

Kacper Sawicki

Założyciel i Partner Zarządzający domu produkcyjnego Papaya Films 

Michał Sapota

Prezes HRE Investments 

Wojciech Kołodziejczak

Doradca, mówca i trener 

Daniel Kawczynski

Członek Parlamentu Zjednoczonego Królestwa 

Jeremy Cross

Partner w Cadwalader, Wickersham & Taft LLP 

Marcin Chruściel

Członek zespołu "Nowej Konfederacji" 

George Byczynski

Założyciel British Poles Initative i British-Polish Law Association 

Krystian Burdzy

Przedsiębiorca, mentor, mówca motywacyjny, publicysta i wizjoner 

Katarzyna Bogusławska

Partner w kancelarii Carter Lemon Camerons LLP 

Maja Biesiekierska

Członek Zarządu Prelios Real Estate Advisory 

Anna Białous-Griffiths

Psycholog 

Iwona Białobrzycka

Dyrektor biura POT w Londynie 

Robin Barnett

były Ambasador Wielkiej Brytanii w Polsce 

Dawid Dowbusz

Inwestor, współtwórca klubów ASBiRO Investors 

Beata Drzazga

Founder and CEO of Betamed S.A. 

Dariusz Karpowicz

Broker kredytowy 

Dorota Iwankiewicz

Dyrektor strategiczny i kreatywny w The Chartered Institute of Marketing 

Eva Hussain

Dyrektor strategiczny i kreatywny w The Chartered Institute of Marketing 

Artur Grzybowski

-

Maciej Gnoiński

Marvipol 

Sławomir Gawlik

Dyrektor Marketingu Grupy FAKRO 

Marek Gaj

Przedsiębiorca, programista 

Grzegorz Futyma

Coach biznesowy, twórca podkastu Biznes Cafe oraz klubu dla przedsiębiorczych Polaków - Biznes Cafe Club 

Damian Falkowski

Prawnik 

Anna Maria Anders

Ambasador RP we Włoszech 

Program Kongresu

CZWARTEK
30/05

18:00 - 21:00

EVENING RECEPTION

PIĄTEK
31/05


10:15 - 10:30

REJESTRACJA UCZESTNIKÓW

10:30 - 10:45

OFICJALNE OTWARCIE – HOUSE OF COMMONS - ATTLEE SUITE

10:45 - 11:30

PANEL I
Brexit – wyzwania i szanse – nowa perspektywa polityczna

13:30 - 14:15

PANEL II

Brexit szanse i zagrożenia - nowa sytuacja gospodarcza

PANEL III

Polskie marki na rynkach międzynarodowych-budowanie marki polska

14:15 - 14:30

POWER SPEECH

14:30 - 15:15

PANEL IV

Rynek nieruchomości

PANEL V

Rynek technologiczny - startupy

15:45 - 16:30

PANEL VI

Rola kultury i mediów polonijnych w promocji polski

PANEL VII

Rynek finansowy, rynek usług prawniczych - środowisko prawnicze

16:30 - 16:45

POWER SPEECH

Wojciech Kołodziejczak - How to successfully communicate with British

16:45 - 17:30

PANEL VIII

Turystyka biznesowa, medyczna, wypoczynkowa, promocja regionów

PANEL IX

Srodowiska organizacji polonijnych młodzi aktywiści stowarzyszenia polonijne, animatorzy

19:00 - 23:00

REJS STATKIEM – RECEPTION

SOBOTA
01/06


10:00 - 15:00

TURNIEJ GOLFA O PUCHAR 60 MILIONÓW AKADEMIA GOLFA 60 MILIONÓW

Chcesz wziąć udział w naszym wydarzeniu?

Partnerzy

Partner Główny
Patronat honorowy
Partner Strategiczny
Partner Hotelowy
Partner
Patronat honorowy