Mike Kucharski jest współwłaścicielem i wiceprezesem JKC Trucking. Spędził całą swoją prawie 30-letnią karierę w transporcie ciężarowym i jest ekspertem w tej branży. 

 

O JKC Trucking

Dzięki ponad trzydziestoletniemu doświadczeniu, JKC specjalizuje się w przewozach klimatycznych i suchych ładunków jako największy specjalistyczny przewoźnik kontraktowy w Chicago. JKC świadczy usługi transportu ładunków drobnicowych (LTL) i intermodalnych do Kalifornii, Florydy i głównych miast na zachód od rzeki Missisipi. Flota JKC składa się z 350 naczep 53FT i 48FT oraz 250 ciągników siodłowych, które są własnością firmy i są prowadzone przez kierowców firmowych. JKC wypracowała solidne wyniki finansowe i utrzymuje zróżnicowaną bazę klientów, w tym liczne firmy z listy Fortune 500. Pozwól JKC zarządzać Twoim kolejnym ładunkiem specjalnym i doświadcz bezbłędnych usług transportowych, które dostarczane są na czas.

JKC Trucking to największa firma zajmująca się transportem chłodniczym z siedzibą w Chicago, IL. Od ponad 30 lat JKC Trucking specjalizuje się w przewozie ładunków wrażliwych na temperaturę, takich jak świeże produkty, mięso, nabiał, napoje, słodycze i czekoladki itp. Korzystamy z najlepszych naczep wyposażonych w chłodnie z kontrolowaną temperaturą, aby utrzymać ładunek w stałej temperaturze. Oferujemy każdemu klientowi terminową obsługę z konkurencyjną ceną dostawy.