Urodziłem się w Polsce w 1979 roku. Wychowałem się w sportowej i kreatywnej rodzinie. Tato był drugoligowym koszykarzem a potem sędzia sportowym  a Mama krawcowa jak również projektantka mody. 

     Od najmłodszych lat grałem w Tenisa, jeździłem na snowboard i na wakeboard na pobliskim jeziorze i uprawiam te sporty kiedy tylko czas pozwala.  Będąc ciągle wystawionym na obserwację ruchu i dynamiki mojego otoczenia oraz swoistego piękna natury dzisiaj widzę jak wpłynęło to na rozwój mojej wyobraźni i tworzenia. 

 

 Od 15  do 20 roku życia  uczęszczałem do  Technikum mechanicznego w Kluczborku gdzie uczyłem się  rysunku technicznego i technologii produkcji. To było w tym okresie kiedy zafascynowałem się  forma i funkcja i obserwowałem wszystko co mnie otacza, od produktów domowego użytku przez samochody lodzie i architekturę. Zainspirowany najlepsza projektantka świata “Matka Natura” zaczalem moja podróż przez otwarte białe kartki  moich szkicowników. 

 

  W wieku 21 lat  w roku 2000 zdecydowalem sie wyjechac do Angli. 3 lata pracowałem jako kierowca i uczyłem się angielskiego. W 2004  kiedy Polska weszła do Unii Europejskiej nadarzyła się dobra okazja żeby zaaplikować na wyszcza uczelnie i kierunek projektowanie i budowę mebli . Zostałem przyjęty na  BCUC  Buckinghamshire Chilterns University.

Po dwóch latach z tytułem HND  miałem okazję wystawić swój pierwszy projekt fotela na  prestiżowym pokazie w Londynie  NEW DESIGNERS  w 2006 roku który otrzymał pierwszą nagrodę w konkursie Designer Roku. W 2007 roku po ukończeniu  Kierunku  Projektant Przemysłowy na London Metropolitan University  wziąłem  udział w tym samym konkursie z nowym fotelem i ponownie udało się uzyskać tytuł Projektanta roku. 

 

W 2007 roku zdecydowałem  przerwać edukację i skupić się na pracy i otworzyłem swoje pierwsze studio projektowe.  

 

Po dwóch latach mając już dość angielskiej pogody  przeniosłem się do Miami na Florydzie  gdzie kontynuowałem prace nad różnymi projektami od wnetrz mieszkan przez  meble na zamówienie do biurowców w Nowym Jorku  W tym czasie będąc otoczony błękitem wody , odnalazlem  tez jedna z moich największych i najwcześniejszych  pasji. Łodzie i Jachty. 

 

 W 2009 roku na Fort Lauderdale Boatshow  zaprezentowałem mój pierwszy  projekt ultra modernistycznego Jachtu . Kilka z dużych stoczni zainteresowalo sie projektem i jedna z holenderskich stoczni  udostępniła mi ich platformę na której moglem zaprojektować duży jacht.  Tego samego dnia poznałem  emerytowanego kapitana i doradce morskiego  z Austrii. John Henson i ja zaprzyjaznilismy sie pracując razem  zaprojektowaliśmy  Project Magnitude  90 Metrów.  Ciezko jest wycenic wiedze oparta o 40 letnia przygoda prowadząc duże jachty  po wszystkich morzach i oceanach, która John Przelał na mnie podczas procesu. Dzięki tej nauce,Poznałem wiele krytycznych aspektów operacyjnym jachtów, które pomagają mi skutecznie projektować bezpieczne i funkcjonalne jednostki tak dla gości jak i załogi. 

 

5 miesięcy później pokazaliśmy ten projekt podczas pokazu jachtów w Abu Dhabi.

Od tamtej pory projekt zyskal spore zainteresowanie publikacji oraz prztyciabnal klijentow z zamowieniami na łodzie i jachty o różnych rozmiarach i zastosowaniach. 

 

Dzisiaj w dalszym ciągu prowadze studio projektowe i rozwijam swoja marke tworzac  projekty dla przemysłu  morskiego , motoryzacyjnego , lotniczego oraz budowlanego starając się poszukiwać nowych sposobów na ulepszenie i usprawnienie wszystkiego czym się otaczamy tym samym upewniając się  aby każdy produkt, pojazd czy budynek w naszym otoczeniu był zaprojektowany i zbudowany tak aby mogl zyc w harmonii za natura. 

Prywatnie podróżnik i odkrywca nowych smaków.