Inspiruję liderów, przedsiębiorców i founderów jak słuchać siebie i słuchać siebie nawzajem po to, aby budować trwałe i autentyczne relacje w biznesie również w erze AI.

 

Human2Human Evangelist, Mastermind Jedi.  Jako #HumanHub pomagam łączyć kropki w ludziach i ludzi pomiędzy sobą. Wdrażam w organizacjach  #ConstantFeedback: kulturę pracy opartą o #RightPlaceRightTime informację zwrotną, która buduje trwałe relacje biznesowe. Uczę#ModernCommunicationEssentialsForLeaders. 

 

Jestem mentorem, trenerem i coachem z doświadczeniem w biznesie jako analityk, lider, menedżer i członek zarządów, konsultant, doradca. Również dla funduszy private equity/venture capital, polskich i zagranicznych.

 

Przez 18 lat pracowałam w instytucjach finansowych jako analityk, lider zespołów, menedżer i członek zarządów, konsultant, doradca. Jako były menedżer funduszy private equity/venture capital, mam doświadczenie w pracy z różnymi branżami oraz w wielokulturowych, międzynarodowych organizacjach.

 

Teraz: ICF ACC Coach, trenerka komunikacji bez przemocy (NVC), konsultantka biznesowa, w trakcie akredytacji Mentorki EMCC, Certyfikowany Coach Prowokatywny, Praktyk NLP, Certyfikowana Praktyczka Resonant Healing, facylitatorka ustawień systemowych (które również wykorzystuję w organizacjach); podcasterka.