Jason Ma, wielokrotnie nagradzany główny mentor i dyrektor generalny w ThreeEQ, poświęca swoją drugą karierę przygotowywaniu liderów nowej generacji do wielkości i wzmacnianiu dziedzictwa rodzinnego o wysokiej wartości netto. Ma udokumentowane doświadczenie w prowadzeniu wielu osób o wysokich osiągnięciach z pokolenia Z (elitarne rekrutacje na studia, kariera i umiejętności życiowe) do pokolenia X (kolejny poziom biznesu i rozwoju osobistego) 1 na 1. Ponadto pełni funkcję dyrektora generalnego i inwestora w przedsięwzięciu technologicznym o dużym wpływie, a także jest zaufanym doradcą wybranych rodzin HNW, dyrektorów generalnych, zarządów i biur rodzinnych.

 

Potężna, globalna sieć wysokiego szczebla Jasona i jego przenikliwość biznesowa, doskonalona przez 39 lat doświadczenia w branży i ponad 2 miliony mil podróży po świecie, znacząco wpłynęły na sektory międzynarodowe. Jako wybitny członek B20 - oficjalnego forum G20 dla globalnej społeczności biznesowej - przyczynia się do zaleceń politycznych dotyczących przyszłości pracy, zatrudnienia, umiejętności i edukacji. Ponadto jest wpływowym orędownikiem transformacji cyfrowej oraz handlu i inwestycji. Przez 8 lat był delegatem zaproszonym na konferencję Forbes Global CEO Conference. Jako uznany autor "Young Leaders 3.0", były współpracownik Forbesa w zakresie przyjęć na studia Ivy League/elity, przedsiębiorczości i przywództwa, a także poszukiwany trener sukcesu i mówca, Jason umożliwia osobom i organizacjom na całym świecie osiągnięcie nowego poziomu sukcesu z dobrym samopoczuciem.

 

Poza pracą zawodową Jason jest aktywnym filantropem, zasiadając w Radzie Doradczej St. Jude/ALSAC i współpracując z Silicon Valley Community Foundation oraz wybranymi organizacjami charytatywnymi. Jako ojciec dwóch współczujących dorosłych liderów pokolenia Z, on i rodzina Ma (nazywana przez jego starszą córkę "MAfia") podtrzymują wartości bezwarunkowej miłości, humoru i wysokich standardów w tym, co ważne. Posiada dyplom UC Berkeley College of Engineering. Niezłomne zaangażowanie Jasona w mentoring, przywództwo, innowacje i tworzenie deszczu czyni go nieocenionym atutem dla innych prywatnych inwestorów, biur rodzinnych i dyrektorów generalnych poszukujących transformacyjnych spostrzeżeń, strategii i wzrostu.