Doradca, przedsiębiorca, inwestor, art dealer. Po 13 latach w biznesie stworzył i prowadzi  galerię sztuki FIJEWSKI GALLERY. Swoje doświadczenie z biznesu przekłada na reprezentowanie uznanych artystów z regionu CEE. Od 2017 roku wydarzenia organizowane przez galerię odwiedziło ponad 11000 ludzi czyniąc z galerii istotną prywatną instytucję kultury. 

Galeria działa w Willi Poranek w Konstancinie oraz organizuje wystawy POP-up w Warszawie, Zurychu i Miami reprezentując kolekcjonerów w procesie zakupu dzieł sztuki. Swoją misję widzi w propagowaniu kultury w sposób otwarty i atrakcyjny dla odbiorcy budując most między światem sztuki i biznesu. 

W 2021 roku powołał spółkę technologiczna Marchandar mająca na celu wprowadzić wiele innowacji na rynku sztuki. 

Wcześniej związany z rynkiem kapitałowym – pracował w Alfabeat, funduszu Venture Capital. Jest inwestorem w wielu projektach start-up. Wcześniej współtworzył firmy z obszaru IT, Edukacji, Nowych Mediów. W latach 2007-2011 prowadził agencję relacji inwestorskich Estero, gdzie współpracował przy projektach dla takich firm jak Kruk S.A. czy Enel Med. Studiował finanse i rachunkowość w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.