Przedsiębiorca z dużym doświadczeniem w blockchain, mediach cyfrowych i kosmosie, Grant rozpoczął swój pierwszy startup w wieku 19 lat, koncentrując się na nowych platformach medialnych. To wprowadziło go w blockchain w 2013 roku, po czym w 2015 roku był współzałożycielem firmy Coinfirm zajmującej się analizą blockchain i regtech.

Jako współzałożyciel i CMO przez prawie 5 lat Grant współpracował z kilkoma największymi firmami w branży kryptograficznej i pomógł zbudować markę i produkt Coinfirm w pozycji światowego lidera na swoim rynku.

Reprezentując trzecie pokolenie w kosmosie, Grant stworzył Copernic Space, aby rozwiązać podstawowe potrzeby, z którymi borykał się on, jego współzałożyciel i inni przedsiębiorcy w gospodarce kosmicznej. Opierając się na swoim doświadczeniu i osiągnięciach, z powodzeniem stosując technologię blockchain do tworzenia złożonych rozwiązań,

Grant tworzy ekonomiczny system operacyjny dla przestrzeni kosmicznej, jednocześnie wypełniając zapiski swojego dziadka, aby zdemokratyzować dostęp.