Deweloper, Inwestor na rynku nieruchomości, właściciel holdingu spółek zajmującymi się  inwestycjami deweloperskimi oraz rewitalizacją i przebudową  historycznych budynków 


Odpowiedzialny za remont i przebudowę budynków pod ochroną konserwatorską o wartości ponad 50 MLN pln, ściśle współpracował z Gdańskim wydziałem architektury i konserwatorem zabytków przy inwestycji "Do Studzienki 67", "Kamienica Seredyńskiego" , oraz "Chrobrego 20" w Warszawie. Dodatkowo realizował  projekty deweloperskie w których powstało ponad 60 apartamentów na terenie województwa Warmińsko-mazurskiego. Obecnie pracuje nad  budową luksusowego aparthotelu nad Polskim morzem 


Założyciel Projektu WaterSkyScraper Technology, związanego z inżynierią wodną, specjalizującą się w opracowywaniu studium wykonalności  budynków usytuowanych na i pod wodą, które powstaną między innymi w Dubaju. 


Swoją  karierę zawodową rozpoczął od zasiadania w Zarządzie spółek zajmujących się energetyką odnawialna ( Globaleco sp zoo) i optymalizacją kosztów przesyłu energii elektrycznej (Enegy-Pro). Przyczynił się do rozwoju największych w Polsce grup zakupowych energii elektrycznej UPPH, i zasiadał w Radzie nadzorczej spółek organizujących grupowy zakup energii (Trust Media). Dodatkowo optymalizował koszty energii przesyłu w największych Polskich przedsiębiorstwach. 


Absolwent wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Gdańskiego, studiował również  na wydziale Zarządzania UG   o specjalizacji "Przedsiębiorstwo na rynku globalnym". Absolwent międzynarodowej szkoły businessu Quantum Leap T.Harv Eker University. Jako prelegent licznych konferencji, miał okazję występować na jednej scenie z Brian Tracy, Mateusz Grzesiak, Sebastian Kotów, Fryderyk Karzełek.Twórca marek szkoleniowych w zakresie  inwestycji w Nieruchomości-"Rekin Nieruchomości" , przebudowy i podziału nieruchomości oraz inwestycji deweloperskich "Orły Nieruchomości" 


Fundator i Założyciel Fundacji Mieszkaj, pomagającej osobom z niepełnosprawościami oraz uchodźcą  z Ukrainy. Pasjonat, mecenat sztuki twórca licznych wernisaży i właściciel Galerii BROSAQ, promującej młodych artystów z Polski i zagranicy. Podróżnik i miłośnik jazdy na rowerze, mający za sobą liczne ekspedycje rowerowe, między innymi wyprawę z Polski do Izraela.