Od lat 90-tych z powodzeniem tworzy i zarządza biznesami z pełnego spektrum branż. Przeistacza rewolucyjne projekty i wizje w sukcesy rynkowe.

W 2014 roku odkupił markę Deluxe, by dziś we współpracy z jedną z najsłynniejszych i największych gorzelni świata - KRISTALL - wprowadzać na globalny rynek produkt ultra premium - Deluxe Crystal Vodka™.

To elitarna wódka bazująca na wodzie wydobywanej w postaci lodu spod lodowca - poddana 5-krotnej filtracji - z bursztynem, 24-karatowym złotem i prawdziwym diamentem w komorach filtrujących. Te wyjątkowe właściwości dają jej unikatowy smak, subtelny zapach.

Aż 10-krotna destylacja udowadnia mistrzowski charakter wódki - zyskuje ona uznanie wśród najbardziej wymagających odbiorców w każdym zakątku świata. 

Deluxe Crystal Vodka™ to flagowy produkt Grupy Deluxe.

Dariusz wraz z synem Adrianem nieprzerwanie promują polskie wartości i kulturę skutecznie wdrażając dystrybucję Deluxe w kolejnych częściach globu. 

Zaangażowany społecznie - stałą część obrotu spółki przeznaczając na cele charytatywne, wspierając Jednostki Sił Specjalnych FORMOZA jak również inicjatywy prozdrowotne i sportowe 

Grupa Deluxe była jednym z głównych partnerów filmu „Dywizjon 303"Plebiscytów Sportowych, Fashion TV, Klubu Żużlowego Unii Leszno oraz Klubu Stali Gorzów, Wybory Miss Polsat - Queen of Poland 2022 w Dubaju.

Grupa Deluxe otrzymała też szereg wyróżnień m.in Luksusowa Marka Roku 2016, Super Wiktoria 2018, Sukces roku 2016

Zarządzana przez Dariusza spółka współorganizowała eventy towarzyszące najważniejszym premierom i wydarzeniom na całym świecie

takim jak Formuła F1 Grand Prix Speedway Grand Turismo Poland Victoria Secret Fashion Show, Playboy, CKM 

Dusza towarzystwa - często obecny na wpływowych wydarzeniach, eventach, plebiscytach.

Znany w środowisku sportowym, z którego się wywodzi. 

Wierny fan żużla, oddany kibic piłki nożnej, lekkoatletyki i sportów wodnych. Z własnymi wieloletnimi sukcesami sportowymi w koszykówce.

W pełni zdeterminowany w pozytywnym propagowaniu kultury polskiej i patriotyzmu - wszędzie na świecie, gdzie jest to możliwe.

Prywatnie mąż, ojciec, dziadek, przyjaciel.

Kolekcjoner rzadkich motocykli i klasycznych samochodów. ​​​​​​​