Dagmara Gajewska urodziła się i wychowała w małym mieście w Polsce, w czasach Sowieckich. W Polsce ukończyła studia licencjackie i magisterskie z psychologii wychowawczej i nauczania języka angielskiego jako języka obcego. Przez wiele lat lubiła pracować z dziećmi i młodzieżą, wspierając ich rozwój i pokazując korzyści płynące z nauki języka obcego oraz to, jak może ona poszerzyć ich horyzonty i dać wiele nowych możliwości.

Oprócz mieszkania w Nowym Jorku i spędzania znacznej ilości czasu w Londynie, mieszkała i studiowała także we Włoszech.

Przyjechała do Stanów Zjednoczonych  sama, w środku nocy, z plecakiem, nie znając ani jednej osoby w USA.

Postrzegała to jako część swoich szerokich globalnych wycieczek, i potraktowała to jako jedną ze swoich podróży.

Jednak, nigdy tego nie planując, Ameryka stała się jej stałym domem i teraz mieszka na południowej Florydzie. 

Dagmara zawsze chciała więcej od życia. Skupiała się na rozwoju personalnym i profesjonalnym, na wiedzy, doświadczeniu, postępie i kontaktach z ludźmi. Uczestniczyła w wielu prestiżowych konferencjach biznesowych, wydarzeniach, wystawach i szkoleniach w całych Stanach Zjednoczonych, gdzie uczyła się od czołowych światowych autorytetów w dziedzinie przedsiębiorczości, biznesu, nieruchomości, rozwoju osobistego i zdrowia, w tym od Tony Robbins, Mark Cuban, Kevin O'Leary z Shark Tank, Donna Karan, Harry Dent, Peter Diamandis, kurs CEO Space International, konferencje Mega Partnering i wielu innych. Pracowała, aby dopasować inwestorów do wynalazców i wspierać rozwój biznesu.

Od 12 lat aktywnie networkinguje i to dzięki swoim kontaktom została zatrudniona przez wiodącą firmę w branży Cost Segregation.

Cost Segregation stało się jej pasją, ponieważ jest w stanie wesprzeć wielu przedsiębiorców i właścicieli nieruchomości komercyjnych najbardziej zaawansowaną strategią znacznego i legalnego obniżenia federalnego podatku dochodowego. Cost Segregation jest jedną z najważniejszych strategii firm z listy Fortune 500.

Dagmara podzieli się z Tobą tajnikami strategii Cost Segregation i jej zastosowaniem w Twoim przypadku.

Jeśli w ciągu ostatnich 10-12 lat kupiłeś, zbudowałeś lub odnowiłeś nieruchomość komercyjną lub wynajmowałeś mieszkanie (kompleks apartamentów, dom do wynajęcia lub Air BNB), możesz skorzystać z zatwierdzonej przez IRS strategii planowania podatkowego o nazwie Cost Segregation.

Motto Dagmary brzmi: „Żaden właściciel biznesu i budynku nie zostaje w tyle”. 

Jest zdeterminowana, aby edukować jak najwięcej właścicieli firm i nieruchomości komercyjnych, jak prosperować w recesji gospodarczej poprzez wykorzystanie strategii  podatkowej Cost Segregation.

Jej drugą miłością jest pomaganie ludziom. Od 14 lat jest wolontariuszką na kursach Tony Robbins w całych Stanach Zjednoczonych, a także w Czerwonym Krzyżu i podczas innych imprez  charytatywnych.

W życiu osobistym, ceni sobie wartościowy czas z rodzina i najbliższymi, zdrowy i aktywny styl życia, fotografię, podróże po świecie i różnego rodzaju nauke i doświadczenia. 

Przejechała autostopem Europę i Afrykę, latała na lotni w Rio de Janeiro,  i przepłynęła 280 mil wzdłuż całej rzeki Kolorado, na pontonie, w Grand Canyon. 

Dagmara chętnie przeanalizuje Twoją  sytuację i zbada  możliwości wykorzystania Cost Segregation , dzięki czemu pomoże Ci zatrzymać więcej gotówki w Twojej firmie.

Co byś zrobił z dodatkowymi $200,000 do $400,000 dolarów w swojej kieszeni, z federalnych odpisów podatkowych, na budynek o wartości 1 miliona dolarów?