Członek Zarządu Centrum Ratownictwa. Od lat związana z bezpieczeństwem i higieną pracy, które w ramach studiów podyplomowych ukończyła na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, jako uzupełnienie studiów magisterskich na kierunku Zarządzania i inżynierii produkcji. Z pełnym przekonaniem do idei Ratownictwa Obywatelskiego współtworzy aplikację Ratownik, której celem jest skrócenie czasu, w jakim udzielona zostanie pierwsza pomoc. 

W Centrum Ratownictwa odpowiada za zarządzanie operacyjne i koordynuje realizację wszystkich prowadzonych przez Spółkę projektów. Odpowiada za całą strukturę sprzedaży i marketingu. Koordynuje dofinansowania uzyskane z PARP na prace badawczo-rozwojowe dotyczące rozwiązań wspierających działania zespołów ratowniczych.

Mistrzyni LinkedIn według Forbes Women za dzielenie się wiedzą o pierwszej pomocy i działania zmieniające świadomości społeczeństwa odnośnie potrzeby udzielania pierwszej pomocy. Współautorka książki "50 osobowości biznesu" Businesswoman&life na rzecz Fundacji Rak'n'Roll”, w której szerzy ideę ratownictwa obywatelskiego.