Bez kategorii

60 Million Economy Online #3

Transmisja na YT: https://youtu.be/7rc6z3Ci8to
Transmisja na FB: https://www.facebook.com/60mln/live
Kolejne spotkanie formatu “60 Million Economy Online” odbędzie się w czwartek 17 września o godzinie 20:30. Tytuł panelu dyskusyjnego to: „Inwestowanie w czasie pandemii”. Tym razem wydarzenie transmitowane będzie z 50 piętra Luksusowego Apartamentowca ZŁOTA 44 w Warszawie!
“60 Million Economy Online” to format poruszający tematy okołogospodarcze, który ma na celu zebranie osób z konkretnych branż i wymienienie się ich poglądami i spostrzeżeniami dotyczącymi obecnej sytuacji związanej z pandemią. Prelegentami w tych spotkaniach będą Polacy mieszkający za granicą, ale również Ci którzy żyją w Polsce.
Poruszana tematyka:
Czas pandemii to czas zawirowań na rynkach krajowych i międzynarodowych. Inwestując zarówno lokalnie jak i globalnie mogą wiele stracić jak i wiele zyskać.
• Jakie więc obszary powinny obecnie zwrócić uwagę inwestorów?
• Jak i czy zmieniły się dotychczasowe perspektywy czasowe dla inwestycji?
• Które branże są ciągle ryzykowne, a które odbiją się w bliższej i dalszej perspektywie czasowej?
• Jak w sytuacji pandemii ma się rynek ekskluzywnych nieruchomości w Polsce i na Świecie?
O tych i innych aspektach inwestowania w czasie pandemii porozmawiamy z praktykami i ekspertami w kolejnej edycji „60 Million Economy Online” w ramach „Kongresu 60 Milionów”.
W panelu wezmą udział m.in.
Marek Zuber – ekonomista – moderator spotkania
Derek Michalski – Saddle River Investment Services (USA)
Michał Skotnicki – prezes Złota44 sp. z o.o. (Polska)
Zbigniew Łodyga – prezes Wave Catamarans
ZŁOTA 44 to budynek zaprojektowany z wykorzystaniem najnowszych technologii przez światowej sławy architekta, Daniela Libeskinda. Konstrukcja liczy 192 metry wysokości i ma do zaoferowania widok na panoramę miasta, ekskluzywne przestrzenie, unikalne mieszkania wykończone „pod klucz” oraz doskonale wyposażoną strefę sportowo-rekreacyjno-biznesową dla mieszkańców.
Serdecznie zapraszamy do udziału w transmisji!